İndirim!

Eskitme traverten

110.00

Açıklama

Eskitme traverten taş çok özel bir doğal taştır, kendinden delikli bir yapıya sahiptir. Geniş ürün çeşitliliği ile evinizin pek çok farklı noktası için kullanılabilmektedir. Birçok farklı traverten taş türü; özellikle son günlerde kaplama, döşeme, lavabo ve havuz kenarı gibi farklı formlarda kullanılır ve fiyatları projeye göre değişir.

Traverten sadece kuru zeminler için değil, ıslak zeminler içinde kullanılabilmektedir. Farklı türleri, banyo tuvalet ve mutfak zeminleri ile yüzeyler için tercih edilmektedirler. Traverten fiyatları seçilen ürünün boyutuna, kalınlığına ve de türüne göre değişmektedir, en iyi kalite ile hizmetinize sunulmaktadır. Kesim türü olarak; Amerikan kesim traverten, eskitme traverten, açık ya da ince olarak kullanılabilir.

Traverten diğer doğal taş türlerinden farklı olarak, yumuşak bir zemine sahip bir taş türüdür. Bu nedenle farklı işlemlere tabi tutularak hizmetinize sunulabilmektedir. Traverten farklı formlarda ve türlerde üretilmektedir. Eskitme traverten en çok tercih edilen türlerden biridir.

Doğal dokusu ve otantik görünümü ile  traverten,yer döşeme, göbek taş gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Travertenler tambur dediğimiz kazanlarında içindeki taşlara ve birbirlerine sürterek kenarları ve yüzeyi eskitilir. Bu süre kaç yüzyıl eskimiş görüntü elde etmek istediğimize ve taşın yapısına göre değişir. Eskitme fiyatları projenizin gereksinimlerine ve isteklerinize

Temmer Mermer ile Şık Tasarım

Eğer kullanım sağladığınız alana farklı bir dizayn katmak istiyor iseniz oniks modellere göz atabilirsiniz. Oniks modeller doğal olması ile birlikte ışık geçirgenliği de sağlar. Genelde sarı ve kahverengi tonlarda bulabileceğiniz oniks ile birlikte evinizde oldukça lüks bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ufak detaylarda oniks kullanarak iç dizaynınızın bir üst seviyeye taşınmasını sağlayabilirsiniz. Travertenler ise doku olarak oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Dokusal farklılığı belirgin ve ön plandadır. Traverten taşları banyo ve benzeri alanlarda rahatlıkla kullanabilir ve farklı dokuda bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Limestone olarak da bilinen kireç taşını da evlerde, ofislerde, otellerde ve daha birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında bulunan Temmer Mermer showroomları aracılığı ile ürünleri inceleyebilirsiniz. Yaşam alanınıza Temmer Mermer doğal taşları ile birlikte renk ve üstün tasarım katabilirsiniz

. Doğaltaş madencilik Beykoz da size bit telefon kadar yakın

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Eskitme traverten” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
WhatsApp chat