İndirim!

BEYAZ ÇAKIL TAŞI SATIŞI

65.00

Açıklama

 Beyaz Çakıl taşı Satışı  İstanbul içi sevkiyat yapıyoruz. Kapıda nakit veya kredi kartı ile Beyaz çakıl taşı satışı satın alabilirsiniz.
Dekoratif Çakıl taşları doğaldır. Dekoratif Beyaz Çakıl taşları bahçe ,peyzaj çevre düzenlemesinde kullanılır. Beyaz Çakıl taşları aynı zamanda mezarlık üzerlerinde de kullanabilir, yıkanabilir olması büyük avantajdır. Çakıl taşları farklı ebatlardadır. Çakıl taşları nerelerde satılır diye merak etmenize gerek yok. İstanbul Anadolu yakasında bulunan depomuzda Beyaz Çakıl taşlarını satın almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.
Döşeme ve mekan süslemelerinde kullanılan dekoratif çakıl taşları günümüzde çok tercih edilmektedir. Peyzaj mimarisinde de kullanılmakta olan çakıl taşı, döşendiği mekanlarda dekoratif ortam sağlar.

Dekoratif beyaz çakıl taşı satışı geçmişten günümüze kadar uygulanmakta olan süsleme işi bugün daha avantajlı şekillerde insanlara ulaşmaktadır. Son dönemlerde dünyanın neredeyse her tarafında kullanılan çakıl taşları , sağlıklı cnc kesim ve çevre dostu olması sebebi ile insan sağlığını etkileyecek herhangi bir yapı içermez. Peyzaj çalışmaları ve süslemelerinde en çok kullanılan taşlar arasında ilk sırada beyaz çakıl taşları yerini almaktadır.

Peyzaj Çalışmalarında Kullanılan Beyaz Çakıl Taşı

Çakıl Taşının bu kadar tercih edilmesinin nedeni ise farklı renklerinin mevcut olması sebebiyle işleme ve desen oluşumuna imkan vermesidir. Sık tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise yapı olarak farklı boyutlarının da mevcut olmasıdır. Taşların ebatlarının ayarlanması için ayrı bir işlem yapılmasını gerektirmez. Kullanıldığı mekana şık ve estetik bir görünüm kazandıran Beyaz  çakıl taşları  siyah,beyaz, yeşil, gri, bordo  ve kahve renkleri de mevcuttur. Bu nedenle kullanıldığı mekanda desen ve motiflerin oluşturulması için ideal bir taştır. Antik Roma ve Bizans dönemlerinde kullanılmış olan çakıl taşları, Osmanlı döneminde de peyzaj çalışmaları için kullanılan bir materyaldir. Doğal taşlar arasında en şık ve modern görünüme sahip olan taş çakıl taşları olmuştur.

Beyaz çakıl taşları 1cm den başlayıp 20 cm ye kadar boy ve ebatları mevcuttur

Beyaz Çakıl Taşı Beykoz

Beyaz Çakıl Taşı Beykoz Çavuşbaşı

Dere taşı

Dere taşı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“BEYAZ ÇAKIL TAŞI SATIŞI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
WhatsApp chat