İndirim!

10x boy serbest traverten patlatma taşı

130.00

Açıklama

          10x boy serbest traverten patlatma taşı Filesiz patlatma doğal taşlar, en fazla klasik travertenden üretilmektedir. Bunun sebebi hem diğer renklerdeki taşların daha pahalı olması hem de ocaktan tedarik etmenin daha zor olmasından kaynaklıdır.

Filesiz patlatma taş, Traverten grubu doğal taşın yanı sıra, mermer doğal taşlardan da imalatı yapılmaya devam etmektedir. Genelde 10 x Boy serbest cm en fazla istenilen ebatlardır. Ayrıca 7,5 x Boy Serbest cm, 20 x Boy serbest cm veya 5×15 cm ebatları da projeye göre yapılmaktadır.

Filesiz Patlatma Taş Kullanım Alanları

10x boy serbest traverten patlatma taşı Fabrikamızda Filesiz Patlatma taşımıza, farklı bir işlem daha uyguluyoruz. Delta Mermer Fabrikaları’nda, önce patlatma işlemi yapılan filesiz doğal taş traverten ve mermerlerimiz, sonrasında, taş eskitme kazanlarında dakikalarca, vibration (titreşim) ve deniz taşları yardımıyla eskitilerek, antik çağlardan kalmış bir yüzeye sahip oluyor. Ve ortak yaşam alanlarımızda filesiz patlatma taşın büyüsü, eşsiz dokusu, oluşturduğu fantastik görüntü bizlere farklı kombinasyonlar içinde hayal gücü oluşturuyor. Dünyada bu kadar çok talep gören biri ürünün en büyük cazibesi, içinde milyonlarca yıldır taşıdığı mineraller, kalsit oluşumları, çeşitli fosiller den oluşması ve hiçbir bakteri barındırmaması.

 

duvar kaplama ürünleridir. Taşın makinede sıkıştırılarak kırılması sonucunda üretildiğinden “Patlatma Taş” ismi verilmiştir.

Patlatma taşlar  tamamen doğal madenlerden çıkarılmaktadır,Bu nedenle doğaltaş’lar uzun ömürlü ve sağlıklıdır.Patlatma taşların kullanılabileceği alanlar %100 Doğal olduğundan tüm yaşam alanlarında sağlıkla ve rahatlık ile kullanabilirsiniz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“10x boy serbest traverten patlatma taşı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
WhatsApp chat